O projekte

urban residence

Urban Residence je jedinečný projekt mestského bývania, ktorý ponúka byty, retailové priestory, ako aj multifunkčné apartmány. Môžete ich nielen využiť ako svoj domov, ale tiež prenajímať ich či využiť ako kanceláriu, sídlo vášho biznisu.

Projekt je určený ľuďom, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetko na dosah. Život trávia prechádzkami po mestských parkoch, bicyklovaním, návštevami kina, divadla, kaviarní, mestských trhov. Sú radi, keď majú nablízku školy a škôlky pre svoje deti a keď nemusia tráviť dlhý čas dochádzaním do práce. Bývanie v Urban Residence predstavuje dokonalú kombináciu moderného života, pekného prostredia, jednoduchej dostupnosti a výhodnej ceny.

harmonogram
Výstavby

Všetko pre
dobrý život
v urban residence

6 000 m2 mestských parkov

Relaxujte priamo pod vašimi oknami. Vo vnútrobloku Urban Residence sa rozprestiera rozľahlý, moderný mestský park.

350 m2 detských ihrísk

S vašimi deťmi už za hrou nemusíte chodiť ďaleko. Najmodernejšie a najbezpečnejšie detské ihriská nájdete v Urban Residence priamo pred domom.

3 297 m2 praktických obchodov a služieb

Načo chodiť za nákupmi ďaleko, keď ich môžete vybaviť priamo doma. V Urban Residence nájdete širokú ponuku praktických obchodov a služieb.

Kvalitné vybavenie

Urban Residence ponúka naozaj kvalitné vybavenie od renomovaných dodávateľov. Všetky výrobky, ktoré dostanete už v cene (napríklad parkety, dvere, okná) dosahujú vysoký štandard.

Dostatok parkovacích stojísk

S parkovaním si už hlavu lámať nemusíte. Pod celým projektom Urban Residence sa nachádza podzemné parkovisko s dostatkom parkovacích stojísk aj pre návštevy.

Supermarket

Ani za väčšími nákupmi nemusíte chodiť ďaleko. Priamo v Urban Residence nájdete aj menší supermarket so širokou ponukou potravín, ovocia, zeleniny a drogérie.

Výborná dostupnosť
do centra

Urban Residence je svojou polohou ideálnym miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Do centra mesta prejdete pešo len za 10 minút.

Možnosť výletov
do prírody, napojenie
na cyklotrasy

Ak máte radi oddych v prírode, ste na správnej adrese. Obľúbené miesta ako Koliba alebo Malé Karpaty sú od Urban Residence vzdialené iba 20 minút.

Detské centrum
pre najmenších

V priestoroch Urban Residence bude aj široká ponuka nadštandardných služieb. Mestské rodiny určite ocenia detské centrum, kde si ich deti rýchlo nájdu nových kamarátov.

Nadštandardné služby
pre domácnosť, nabíjacia stanica pre elektromobily

Keďže mestský ľudia majú často veľmi vyťažený život, v Urban Residence nájdu aj služby, ktoré majú vždy po ruke a šetria čas. Napríklad športové centrum, práčovňu či upratovaciu službu.

Štandard
na vysokej úrovni

Kvalitné vybavenie robí z vášho bývania lepšie miesto pre život. Už v cene preto dostanete špičkové výrobky od renomovaných dodávateľov. V porovnaní s holopriestorom tak ušetríte náklady na nákup a získate nadštandardné vybavenie, za ktorý by ste museli inde doplácať.
Viac sa dozviete tu. 
 

 

Na stiahnutie

Najnovšie AKTUALITY

5. 5. 2022

Aktívny mestský život v obľúbenom projekt Urban Residence

31. 3. 2022

Nový park pri Urban Residence je už otvorený

30. 12. 2021

Výstavba Urban Residence je dokončená. Lucron však s projektom nekončí

Dohodnite si obhliadku

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Máte záujem o prenájom apartmánu v Urban Residence? Vyplňte formulár, zvoľte si preferovaný dátum a čas obhliadky apartmánu. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formulára alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.