Developer

Lucron

V Lucrone sa špecializujeme na budovanie ucelených mestských štvrtí a susedstiev na miestach so silným rozvojovým potenciálom. V spolupráci s tými najlepšími architektmi, dizajnérmi a dodávateľmi vytvárame moderný a príjemný urbanizmus, kvalitnú architektúru a verejné priestory.

Lucron je súčasťou medzinárodnej skupiny IKO Real Estate, ktorá má svoj pôvod v Luxembursku a pochváliť sa môže viac ako 30-ročnými skúsenosťami v realitnom biznise. Sústreďuje sa prevažne na komerčné projekty a rezidenčné bývanie. IKO investuje aj do ikonických stavieb, vybudoval napríklad múzeum Charlieho Chaplina vo Švajčiarsku.

Naše
hodnoty

 

Stabilita

Sme dcérska spoločnosť dlhoročných lídrov v oblasti nehnuteľností v Luxembursku. O finančnej sile a stabilite svedčí množstvo úspešných projektov a zázemie globálnej skupiny The Genii Capital.

Zodpovednosť

Sme spoločensky zodpovednou firmou, ktorej záleží na verejnosti, realizuje aj projekty zamerané na ochranu kultúrneho dedičstva a podporuje ekológiu. Dobrú povesť si neustále budujeme aj zodpovedným prístupom ku klientom, k dodávateľom a k externým partnerom.

Kvalita

Profesionálny tím zamestnancov je naším najdôležitejším aktívom. Kvalitná práca každého z tímu sa odráža na výsledkoch všetkých projektov na Slovensku.

VYSOKÝ ŠTANDARD
NAŠICH PROJEKTOV

Na Slovensko prinášame kvalitnú výstavbu európskej úrovne napĺňajúcu predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní.
Okrem kvalitnej budovy sme sa snažili vytvoriť atraktívny verejný priestor a okolie budovy a tak vytvoriť priestor pre kvalitný život obyvateľov. Umiestnenia našich projektov sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom.

NAJVÝZNAMNEJŠIE PROJEKTY NA SLOVENSKU

 
NESTO

NESTO

Nová štvrť Bratislavy vyrastie na hranici Slovenska s Rakúskom a ponúkne všetko pre moderný život.

www.nesto.sk
VYDRICA

VYDRICA

Unikátny projekt v lokalite bratislavského podhradia spájajúci bohatú históriu územia a atribúty modernej mestskej štvrte.

www.vydrica.com
RAKYTA

RAKYTA

Projekt Rakyta je umiestnený v pokojnom prostredí s nádhernými výhľadmi na Devínsku Kobylu a Malé Karpaty.

www.rakyta.sk

NAŠE PROJEKTY VO SVETE

 
ARBORIA DIFFERDANGE

ARBORIA DIFFERDANGE

Unikátny rezidenčný projekt v centre luxemburského mesta Differdange, ktorý priniesol do mesta novú zónu plnú zelene a stromov.

www.arboria.lu
1ON1

1ON1

Moderná kancelárska budova priamo v centre Luxemburg City ponúka svojim nájomcom komfort, bezpečnosť a prestížnu adresu.

Stránka projektu
Charlie Chaplin Museum

CHARLIE CHAPLIN MUSEUM

Múzeum jednej z najvýznamnejších osobností filmu priamo na brehu Ženevského jazera vo Švajčiarsku. Na ploche 4500 m2 privíta ročne viac ako 300 000 návštevníkov.

www.manoirdeban.com


Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.