Developer

Lucron

Na Slovensko prinášame kvalitnú výstavbu na európskej úrovni spĺňajúcu predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní.

Sme súčasťou luxemburskej skupiny iko real estate, ktorá zrealizovala desiatky rezidenčných, kancelárskych a komerčných projektov vo viacerých krajinách sveta. Slovensko je jednou z krajín, kde sa spoločnosť rozhodla pôsobiť a investovať. Práve na Slovensku sme už vybudovali viac ako 1 500 bytov a apartmánov.

Naše
hodnoty

 

Stabilita

Sme dcérska spoločnosť dlhoročných lídrov v oblasti nehnuteľností v Luxembursku. O finančnej sile a stabilite svedčí množstvo úspešných projektov a zázemie globálnej skupiny The Genii Capital.

Zodpovednosť

Sme spoločensky zodpovednou firmou, ktorej záleží na verejnosti, realizuje aj projekty zamerané na ochranu kultúrneho dedičstva a podporuje ekológiu. Dobrú povesť si neustále budujeme aj zodpovedným prístupom ku klientom, k dodávateľom a k externým partnerom.

Kvalita

Profesionálny tím zamestnancov je naším najdôležitejším aktívom. Kvalitná práca každého z tímu sa odráža na výsledkoch všetkých projektov na Slovensku.

VYSOKÝ ŠTANDARD
NAŠICH PROJEKTOV

Na Slovensko prinášame kvalitnú výstavbu európskej úrovne napĺňajúcu predstavy o modernom, funkčnom a účelnom bývaní.
Okrem kvalitnej budovy sme sa snažili vytvoriť atraktívny verejný priestor a okolie budovy a tak vytvoriť priestor pre kvalitný život obyvateľov. Umiestnenia našich projektov sú plánované v najlepších lokalitách alebo na miestach so silným rozvojovým potenciálom.

NAJVÝZNAMNEJŠIE PROJEKTY NA SLOVENSKU

 
MALÉ KRASŇANY

MALÉ KRASŇANY

Nová rezidenčná štvrť v bratislavskej mestskej časti Krasňany ponúka bývanie v priestranných bytoch na úpätí Malých Karpát.

www.malekrasnany.sk
EDENPARK

EDENPARK

Rozsiahly a moderný polyfunkčný projekt v blízkosti Štrkoveckého jazera, nachádzajúci sa na Drieňovej ulici v Bratislave, v krásnej lokalite Ružinova.

Stránka projektu
Arboria park

Arboria

Moderná mestská štvrť v Trnave – v pokojnej lokalite s množstvom zelene, ktorá prináša komunitný štýl bývania v priestranných bytoch s nadštandardným vybavením.

www.arboria.sk

NAŠE PROJEKTY VO SVETE

 
ARBORIA DIFFERDANGE

ARBORIA DIFFERDANGE

Unikátny rezidenčný projekt v centre luxemburského mesta Differdange, ktorý priniesol do mesta novú zónu plnú zelene a stromov.

www.arboria.lu
1ON1

1ON1

Moderná kancelárska budova priamo v centre Luxemburg City ponúka svojim nájomcom komfort, bezpečnosť a prestížnu adresu.

Stránka projektu
Charlie Chaplin Museum

CHARLIE CHAPLIN MUSEUM

Múzeum jednej z najvýznamnejších osobností filmu priamo na brehu Ženevského jazera vo Švajčiarsku. Na ploche 4500 m2 privíta ročne viac ako 300 000 návštevníkov.

www.manoirdeban.com


Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Rezervujte si videohovor s predajcom

Sme tu pre vás naďalej

Mám záujem