Lokalita

občianska vybavenosť
v okolí

Obchody a služby pre vás

K dobrému bývaniu patrí aj kvalitná občianska vybavenosť a služby. Pre vaše pohodlie preto parter v Urban Residence obsadia kvalitní obchodníci.

V desiatich prevádzkach tú nájde svoje miesto menší supermarket, kvalitná reštaurácia a nemôže chýbať kaviareň, ale ani prevádzky pre krásu, zdravie, módu a životný štýl. Obyvatelia a návštevníci sa tak môžu tešiť na skutočný gastronomicko-spoločenský zážitok.

Miesto, z ktorého
Je to všade na skok

ARBORIA DIFFERDANGE

Občianska vybavenosť

V blízkosti URBAN RESIDENCE nájdete všetko, čo potrebujete k životu. Je tu niekoľko nákupných centier, mestská plaváreň, poliklinika, základná škola a škôlka, dve vlakové stanice, lekárne, mestské záhrady aj zimný štadión. To všetko je doslova na skok.

Obcianska vybavenost

Ľahká dostupnosť

Urban Residence je svojou polohou ideálnym dostupným miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Do centra mesta prejdete pešo za 10 minút, na nákupy či na plaváreň sa dostanete za 5 minút a na výlet na Kolibu alebo do Karpát je to zhruba 20 minút. Lokalita je pohodlne dostupná pešo, mestskou dopravou a priamo z domu môžete vďaka novej cyklotrase vyraziť aj na bicykli.

NARROW TOWER

Projekt Urban Residence

Vo vnútrobloku Urban Residence sa rozprestiera rozľahlý park, ktorého súčasťou sú tiež športoviská a detské ihrisko. Nový štandard bývania prinášajú aj moderné a inovatívne vychytávky ako kryté parkovisko bicyklov, parkovisko skútrov či elektronabíjacia stanica pre elektromobil.

Dohodnite si obhliadku

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Máte záujem o prenájom apartmánu v Urban Residence? Vyplňte formulár, zvoľte si preferovaný dátum a čas obhliadky apartmánu. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formulára alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.