Lokalita

občianska vybavenosť
v okolí

Obchody a služby pre vás

K dobrému bývaniu patrí aj kvalitná občianska vybavenosť a služby. Pre vaše pohodlie preto parter v Urban Residence obsadia kvalitní obchodníci.

V desiatich prevádzkach tú nájde svoje miesto menší supermarket, kvalitná reštaurácia a nemôže chýbať kaviareň, ale ani prevádzky pre krásu, zdravie, módu a životný štýl. Obyvatelia a návštevníci sa tak môžu tešiť na skutočný gastronomicko-spoločenský zážitok.

Miesto, z ktorého
Je to všade na skok

ARBORIA DIFFERDANGE

Občianska vybavenosť

V blízkosti URBAN RESIDENCE nájdete všetko, čo potrebujete k životu. Je tu niekoľko nákupných centier, mestská plaváreň, poliklinika, základná škola a škôlka, dve vlakové stanice, lekárne, mestské záhrady aj zimný štadión. To všetko je doslova na skok.

Obcianska vybavenost

Ľahká dostupnosť

Urban Residence je svojou polohou ideálnym dostupným miestom, z ktorého sa všade dostanete za pár minút. Do centra mesta prejdete pešo za 10 minút, na nákupy či na plaváreň sa dostanete za 5 minút a na výlet na Kolibu alebo do Karpát je to zhruba 20 minút. Lokalita je pohodlne dostupná pešo, mestskou dopravou a priamo z domu môžete vďaka novej cyklotrase vyraziť aj na bicykli.

NARROW TOWER

Projekt Urban Residence

Vo vnútrobloku Urban Residence sa rozprestiera rozľahlý park, ktorého súčasťou sú tiež športoviská a detské ihrisko. Nový štandard bývania prinášajú aj moderné a inovatívne vychytávky ako kryté parkovisko bicyklov, parkovisko skútrov či elektronabíjacia stanica pre elektromobil.

Dohodnite si obhliadku

Ďakujeme vám

Ďakujeme Vám za váš záujem. Čoskoro vás budeme kontaktovať.

Príďte spoznať Urban Residence osobne. Vyplňte formulár a zvoľte si preferovaný dátum a čas stretnutia. Náš predajca vás bude následne kontaktovať s potvrdením termínu.

Odoslaním formulára alebo zaslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.

Rezervujte si videohovor s predajcom

Sme tu pre vás naďalej

Mám záujem