Štandard

Štandard na
vysokej úrovni

Kvalitné vybavenie robí z vášho bytu alebo apartmánu lepšie miesto pre život. Už v cene preto dostanete špičkové výrobky od renomovaných dodávateľov. V porovnaní s holobytom tak ušetríte a získate nadštandardné vybavenie, za ktorý by ste museli inde doplácať.

Špičkové vybavenie pre váš domov

 
Protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere

Protipožiarne bezpečnostné vstupné dvere

Užívajte si pocit bezpečia. Ten vám poskytnú protipožiarne dvere a zárubne bezpečnostnej triedy 3, testované v akreditovaných skúšobniach. V prípade zabuchnutia máte k dispozícii NONSTOP linku a ich vysoká bezpečnostná trieda sa pozitívne odrazí aj pri poistení vašej domácnosti.

Vysokokvalitné plastové okná

Vysokokvalitné plastové okná

Vo svojom budúcom domove nájdete kvalitné plastové okná so 6-komorovým profilom, ktoré sú praktické na manipuláciu a jednoduché na údržbu. Navyše, vďaka izolačným trojsklám zlepšujú zateplenie a bránia roseniu okien.

Dizajnové interiérové dvere

Dizajnové interiérové dvere

Vďaka množstvu moderných dekorov a farebných vyhotovení ideálne dotvoria vnútorné prostredie. Skvele vyzerajú, sú ľahké na údržbu a odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami.

Veľkoformátové parkety

Veľkoformátové parkety

Podlahy prvotriednej kvality a dizajnu. Veľkoformátové lamely a presné spájanie drážky zdôrazňujú dizajn dekorov a kvalitu vyhotovenia podlahy. A čo je najlepšie, vzhľad podlahy si môžete vybrať sami.

Dizajnové kúpeľne

Dizajnové kúpeľne

Kúpeľne sú riešené v príjemných naturálnych kamenných textúrach a jemných svetlých odtieňoch, aby sa v kúpeľňach docielilo optické zväčšenie priestoru a dizajn, ktorý neomrzí aj o pár rokov.

Dlažby a obklady

Dlažby a obklady

Nadčasový dizajn a vzhľad prírodných materiálov. Dlažba a obklady podľa návrhov top dizajnového štúdia dodajú vašej kúpeľni pocit svetovej klasiky.

Dizajnové batérie

Dizajnové batérie

Pocit komfortu môžete zažiť aj v kúpeľni. Ten vám prinesú kúpeľňové moderné batérie. Okrem svetoznámeho dizajnu ich charakterizuje funkčnosť a dlhotrvajúca kvalita.

Kúpeľňová sanita

Kúpeľňová sanita

Kvalita a moderný dizajn. To sú vlastnosti vybavenia kúpeľní vášho budúceho domova.

Tiché a rýchle výťahy

Tiché a rýchle výťahy

Rýchlo, ticho a bezpečne vás výťah v Urban Residence vyvezie až k dverám. Centralizovaný pohon s nízkym trením zmenšuje hluk a vibrácie, zlepšuje komfort cestujúcich a neruší v priľahlých priestoroch.

Garancia developera

Garancia developera

Vyhradzujeme si právo na zmenu vybavenia a zároveň vám garantujeme, že v prípade výmeny ktorejkoľvek časti vybavenia vám ho nahradíme výrobkom porovnateľnej kvality.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.