Posledné voľné byty v budove C 

Predstavujeme vám poslednú etapu Urban Residence, budovu C. Elegantný vežiak s dvanástimi nadzemnými a s dvomi podzemnými podlažiami sa tak stane prirodzenou dominantou celého územia, ktorá bude kraľovať parku s množstvom zelene.

Vznikne tu 81 bytov a apartmánov. Ponuka bývania v Urbane sa teda rozšíri o 1,5-, dvoj- a trojizbové byty. Ku každému bytu prislúcha aj lodžia. Prvých obyvateľov privítame už na jar 2021.
Aj v okolí „Céčka“ vznikne množstvo zelených plôch, ktoré prirodzene nadviažu na park vo vnútrobloku. Počíta sa s výsadbou viackmeňových stromov do zatrávnených vĺn a kopcov, ako aj s výsadbou vysokokmeňových stromov do dlažby.

Pribudnú tiež odpadkové koše, lavičky či stojany na bicykle. Nové verejné detské ihrisko s množstvom hracích prvkov a s bezpečnostným povrchom vyrastie práve v tejto časti Urbanu a nadviaže na ihrisko pri budove B.

V parteri domu nebudú chýbať ani komerčné priestory. Menšie obchodíky a prevádzky budú na ploche 370 m2. Dve podzemné podlažia zabezpečia pre obyvateľov komfortné parkovanie na vlastných stojiskách.

PONUKA BÝVANIA V BUDOVE C

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.