Vitajte v Urban Residence

Sme nesmierne radi, že vám po mesiacoch príprav môžeme konečne predstaviť Urban Residence. Jedinečný projekt mestského bývania, určený ľuďom, ktorí preferujú mestský životný štýl a chcú mať všetko na dosah.

Lokalita v okolí Račianskeho mýta je výnimočným miestom ponúkajúcim dobrú dostupnosť všetkých častí Bratislavy, blízkosť centra mesta a všetko, čo potrebujete k životu.


Každý byt alebo apartmán je navrhnutý s ohľadom na náročné požiadavky jeho budúcich obyvateľov. Každý má tú správnu dispozíciu, aby bol priestranný a funkčný a na druhej strane aby ste neplatili za zbytočný priestor, ktorý nikdy nevyužijete. Preto v URBAN RESIDENCE dbáme na dobré dispozície a na kvalitné vyhotovenie. Poskytujeme štandard na vysokej úrovni.

Naše byty a apartmány sú kompaktné, v dobrej lokalite, vo väčšine z nich sa nachádza šatník, v každej obývačke je vysoké francúzske okno, čo umožňuje dobré presvetlenie dennej časti. Všade sú osadené kvalitné izolačné sklá, aby bol aj pobyt v meste pre vás nerušený a pokojný. Výhodou každého bytu a apartmánu je priestranný balkón.


Pri výbere interiérových prvkov nám záleží na tom, aby sme spolupracovali len s overenými výrobcami poskytujúcimi vysokú kvalitu. Konzultujeme so špecializovanými kúpeľňovými štúdiami, s interiérovými dizajnérmi a dbáme nielen na kvalitu či pohodlie klienta, ale aj na prepracovaný dizajn.

Vyberte si z našej ponuky

1,5 + kuchynský kút

Menšie jednotky, navrhnuté pre človeka, ktorý žije single. Majú oddelenú dennú a nočnú časť – špeciálne dotvorenú spacím kútom. Je to veľmi praktické, keďže posteľ je oddelená od obývacej časti, čo poskytuje obyvateľovi bytu určitý komfort a súkromie. Nikdy ho nezaskočí nečakaná návšteva.

Zobraziť ponuku 1,5 + kuchynský kút

2 + kuchynský kút

Byty vhodné pre páry. Najrozšírenejšie byty a apartmány s príjemnou orientáciou do vnútrobloku. Obyvatelia si užijú pohľad na rozľahlý park a pritom bývajú takmer v centre mesta. Každý jeden má samostatný šatník a vo väčšine prípadov oddelenú toaletu a kúpeľňu, čo poskytuje obyvateľom bytu potrebné súkromie.

Zobraziť ponuku 2 + kuchynský kút

3 + kuchynský kút

Ideálne bývanie pre mladú mestskú rodinu, ktorá si chce užívať život v blízkosti centra mesta, kde má všetko poruke. Nákupy aj pochôdzky vybaví ľahko a rýchlo, pretože dobrá lokalita ponúka všetky služby a kvalitné vybavenie. Byty a apartmány poskytujú kompaktnosť, príjemnú rozlohu, využiteľnosť priestoru a dostupnú cenu.

Zobraziť ponuku 3 + kuchynský kút  

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.