​Urban Residence otvára svoje brány! Dni otvorených dverí 17. až 19. mája 2018

Výstavba budovy AI prechádza do svojej finálnej fázy a už čoskoro sa do nej budú sťahovať prví obyvatelia, ktorí si budú môcť oddýchnuť v krásnom parku a ocenia skvelé a rýchle dopravné spojenie autom alebo električkou. Onedlho na tomto mieste pribudnú aj nové obchodné prevádzky a služby ako  pekáreň, farmárske potraviny, lekáreň, banka či reštaurácia. Preto sme pre vás v Urban Residence pripravili od 17. až 19. mája dni otvorených dverí, počas ktorých sa na vlastné oči môžete presvedčiť ako celá stavba napreduje.

A to nie je všetko. Rozmýšľate už nad zariadením svojich nových domovov? Príďte sa inšpirovať práve k nám. Svoju premiéru zažijú úplne nové vzorové byty z dielne našich špičkových bytových architektov.

K dispozícii vám budú aj naši predajcovia, ktorí ochotne poradia pri výbere, zmluvách, ale aj vo financovaní vašej novej nehnuteľnosti nielen novým ale aj existujúcim klientom. Aby dni otvorených dverí boli zážitkom aj pre vaše ratolesti, naše šikovné animátorky pre ne pripravili zaujímavý program priamo pri našom predajnom mieste. Vy sa tak môžete nerušene venovať plánovaniu, rozhodovaniu a výberu pri drobnom pohostení, ktoré sme pre vás pripravili.

AKO SA K NÁM DOSTANETE?

Kvôli obmedzenému počtu parkovacích miest vám odporúčame využiť MHD. K Urban Residence máte totiž skvelé dopravné spojenie! Stačí vystúpiť na zastávke Ursínyho. Z Petržalky linkou č. 3, ktorá prechádza cez Kamenné námestie,  Americké námestie a Račianske mýto. Linka č. 5 vás k nám dovezie z Dúbravky cez Karlovu ves, Obchodnú a „Račko“. Praktická je aj linka č. 7 smerujúca z Námestia SNP. Všetky tri linky majú konečnú zastávku v Rači.

Tešíme sa na vás 17. až 19. mája 2018,

Štvrtok: 15.00 - 18.00 hod.
Piatok: 10.00 - 18.00 hod.
Sobota: 9.00 - 18.00 hod.


Urban Residence, Račianska 26
 
 

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.