Súťaž o štýlový bicykel má víťaza

Urban Residence nepremeškal ani podujatie Urban Art Festival. Ďakujeme za každú vašu návštevu v našom stánku na Hlavnom námestí, kde ste sa živo zaujímali o bývanie v jednom z najlepších projektov v hlavnom meste. Mnohí z vás sa tiež zapojili do našej súťaže o štýlový bicykel a máme už aj víťaza. 
 
Počas piatka a soboty 23. a 24. júna celé mesto žilo jedinečným podujatím. Urban Art Festival prilákal doslova tisícky obyvateľov a návštevníkov hlavného mesta. Na Hlavnom námestí mal zastúpenie aj jeden z najlepších bratislavských projektov – Urban Residence, ktorý rastie na Račianskej ulici.

Máme nesmiernu radosť, že popri zaujímavom programe vás prilákal aj náš stánok. Živo ste sa zaujímali o výhody bývania v Urban Residence, obzerali ste si 3D model projektu a mnohí z vás dokonca premýšľali, ako by si svoj nový domov zariadili. Naši predajcovia vám radili nielen vo výbere, ale aj v prípadnom financovaní vášho nového bytu.

Mimoriadny záujem ste prejavili aj o náš letný benefit. K 1-, 1,5-, 2- a 2,5-izbovým bytom totiž teraz získate kvalitnú kuchynskú linku a spotrebiče od spoločnosti iKuchyne.sk a šatník v cene bytu.

Akcia je limitovaná a platí len do 30. 9. 2017.


Viac informácií o akcii TU.V hojnom počte ste sa tiež zapojili do našej súťaže o skvelý, štýlový bicykel Brompton. Veď to bolo také jednoduché. Stačilo odfotografovať sa pri našej fotostene, vaše snímky sme zverejnili na našej facebookovej stránke, vy ste sa otagovali a zbierali lajky a reactions.

Víťazom sa napokon stal Adam z Bratislavy. „Nesmierne ďakujem za každý lajk a teším sa z tohto úžasného bicykla,“ neskrýval dojatie pri preberaní výhry. A keďže sme ho prekvapili v práci počas obednej prestávky, hneď vedel, kedy bicykel Brompton využije. „Prvou jazdou bude cesta domov z práce cez Most SNP. Teraz ho opravujú, tak sa domov dostanem rýchlejšie ako autobusom,“ nadšene dodal Adam. 
 

Víťazná foto Adama s kamarátom Tomášom

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.