Spúšťame predaj bytov v druhej budove!

Už v tejto chvíli je Urban Residence výrazným úspechom. Prešli len dva mesiace od začiatku predaja bytov v budove A a vďaka veľkému záujmu už teraz môžeme spustiť predaj bytov v budove B. Náš projekt moderného mestského bývania zarezonoval hneď od začiatku, predaných je už takmer 50 % bytov.
 
Na prvý pohľad isto zaujme najvyššie – 8. podlažie, ktoré je tvorené šestnástimi priestrannými bytmi. A až 8 z nich sú výnimočné 3- až 4-izbové mezonety poskytujúce svojim obyvateľom naozaj štedrý priestor pre život. Súčasťou každého mezonetového bytu sú až 3 terasy pre úžasný výhľad do viacerých strán.
 
Podlažia 1 až 7 pozostávajú z pestrej ponuky bytov, kde si určite dokážete vybrať. Či vám vyhovuje štúdiový byt s nízkou výmerou, neobyčajne priestranný 2-izbový byt, alebo vyžadujete členitosť 3- až 3,5-izbového bytu – tu nájdete bývanie spĺňajúce aj tie najnáročnejšie požiadavky.
 
S výstavbou Urban Residence sa už začalo, kolaudovať prvú časť Budovy A sa bude už v máji 2018. Prví nájomníci Budovy B sa budú sťahovať v októbri 2018.
 
Ak aj vy chcete bývať na dobrom mieste v meste, kontaktujte nášho predajcu na telefónnom čísle 0902 334 334 alebo emailom na predaj@urbanresidence.sk. Užitočné a zaujímavé informácie získate aj na našej novej webovej stránke www.urbanresidence.sk.
 

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.