Šikovné byty vám ušetria až 6 000 eur! Kuchynskú linku, spotrebiče a šatník dostanete od nás zadarmo

Získajte k vášmu bývaniu mimoriadny benefit, ktorý vám ponúka Urban Residence. K 1-, 1,5-, 2- a 2,5-izbovým bytom získate kvalitnú kuchynskú linku a spotrebiče od spoločnosti iKuchyne.sk a šatník v cene bytu. Kúpou Šikovného bytu tak môžete ušetriť až 6 tisíc eur! Akcia platí do 31. 12. 2017.

A to nie je všetko. Záujemcovia o štýlové bývanie v Urban Residence si dokonca budú môcť vybrať farebné prevedenie kuchyne. Na výber máte aj viacerých druhov batérií, drezov či madiel. Vychádzame v ústrety aj náročnejším klientom, ktorí si za príplatok môžu dokúpiť napríklad aj kuchyňu s vysokým leskom alebo si vybrať kuchynský drez či batériu vo vyššej triede.

Ak preferujete iný spôsob prepravy ako auto, v Urban Residence si môžete kúpiť byt 
dokonca aj bez parkovacieho miesta.
CENNÍK BYTOV

​K týmto špeciálnym benefitom dostanete, samozrejme, aj moderný bytový štandard od renomovaných dodávateľov a značiek. Veď kvalitné vybavenie robí z vášho bytu alebo apartmánu lepšie miesto pre život. V porovnaní s holobytom tak ušetríte a získate nadštandardné vybavenie, za ktoré by ste museli inde doplácať.

Pocit bezpečia vám poskytnú protipožiarne dvere a zárubne bezpečnostnej triedy 3, testované v akreditovaných skúšobniach. Vo svojom budúcom domove nájdete kvalitné plastové okná so 6-komorovým profilom, ktoré sú praktické pri manipulácii a ich údržba je jednoduchá. Navyše izolačné trojsklá zlepšujú zateplenie a bránia zaroseniu okien.

ŠTANDARDY

Dvere od nás vďaka množstvu moderných dekorov a farebných variantov ideálne dotvoria vnútorné prostredie. Skvele vyzerajú, sú odolné proti oderu či poliatiu kvapalinami, ich údržba je ľahká. Podlahy prvotriednej kvality a dizajnu. Veľkoformátové lamely a presné spájanie drážky zdôrazňujú dizajn dekorov a kvalitu zhotovenia podlahy. A čo je najlepšie, vzhľad podlahy si tiež môžete vybrať sami.

Dizajn a vybavenie kúpeľní v Urban Residence je dielom renomovaného TOP kúpeľňového štúdia. Na výber máte viacero moderných farebných variantov dreva. 
Ak máte záujem o viac informácií, neváhajte a skontaktujte sa s nami.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.