Prvé DOD sa stretlo s mimoriadnym záujmom

Premiéra nových vzorových bytov v Urban Residence dopadla na jednotku. Stovky záujemcov o nové bývanie, ale aj majitelia nových bytov boli zvedaví, ako napreduje výstavba jedného z najobľúbenejších projektov v hlavnom meste.
 
Už od štvrtkového skorého rána prichádzali desiatky záujemcov, ktorí v bezpečnostných vestách a prilbách mohli nazrieť do rozostavaného Urban Residence. V sprievode našich predajcov ste sa vydali cez podzemné garáže až na tretie poschodie, kde pre vás naši bytoví dizajnéri pripravili dva najobľúbenejšie typy bytov.

Moderne a štýlovo zariadený 2,5-izbový byt vás prekvapil dômyselnou dispozíciou, kde ste ocenili najmä dobré riešenie polizby. V nej ste už mnohí videli detskú izbu, pracovňu či príjemnú hosťovskú izbu.

Zaujal vás aj druhý vzorový byt. Príjemný dvojizbák vás prekvapil veľkosťou a účelnosťou. Aj tu ste ocenili dobrú prácu našich interiérových dizajnérov a potešil vás tiež krásny výhľad do veľkého parku, ktorý postupne vyrastie priamo pod oknami.

Ak ste nestihli premiérové dni otvorených dverí v Urbane, to nič. Naši predajcovia sú vám k dispozícii od pondelka do soboty na našom predajnom mieste. Radi vám poradia nielen pri výbere, ale aj vo financovaní vášho nového domova.

Dohodnite si návštevu u nás.

DOD si môžete pripomenúť aj v priloženej fotogalérii

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.