Nové predajné miesto v URBAN RESIDENCE je otvorené

Presvedčte sa o výhodách skvelého bývania na dobrom mieste v meste osobne. Otvorili sme pre vás nové predajné miesto priamo v areáli URBAN RESIDENCE na Račianskej ulici 24, kde vás radi privítame každý pracovný deň od 10.00 do 18.00 a v sobotu dopoludnia od 9.00 do 12.00. S parkovaním si ťažkosti robiť nemusíte. Pohodlne zaparkujete priamo pred vchodom.
Presvedčte sa o výhodách skvelého bývania na dobrom mieste v meste osobne. Otvorili sme pre vás nové predajné miesto priamo v areáli URBAN RESIDENCE na Račianskej ulici 26, kde vás radi privítame každý pracovný deň od 10.00 do 18.00 a v sobotu dopoludnia od 9.00 do 12.00. S parkovaním si ťažkosti robiť nemusíte. Pohodlne zaparkujete na verejnom parkovisku alebo v podzemnej garáži.

Ak uprednostňujete verejnú dopravu, priamo pred URBAN RESIDENCE sa nachádza zastávka MHD – Ursínyho. Električka číslo 3 vás sem dovezie pohodlne priamo z Námestia SNP alebo z Rače.

Pešou dostupnosťou sa k nám dostane z Trnavského alebo Račianskeho mýta do piatich minút a zo Starého Mesta príjemnou prechádzkou do pätnástich minút.

Návšteva predajného miesta je zážitok
Zastavte sa u nás na káve a naša predajkyňa Zuzana Jajcaj vás informuje nielen o najnovších trendoch v bývaní ale ochotne vám vysvetlí všetky výhody bývania v URBAN RESIDENCE – od vysokého štandardu, cez benefity lokality až po možnosti financovania vášho nového bytu alebo apartmánu.

Spoločne si môžete prezrieť 3D model domov alebo prelistovať najaktuálnejšie pôdorysy a dozvedieť sa viac o výhodných predpredajových cenách. Radi vás prevedieme aj našou vzorkovňou, pretože v cene každého bytu a apartmánu je zahrnutý aj bytový štandard vysokej kvality. Podlahy z rôznych materiálov a farieb, obkladačky v kúpeľni, toalete a v kuchyni, dizajnové interiérové dvere – to je len malá ukážka toho, čo u nás všetko nájdete.

Náš odborník vám poradí aj v oblasti financovania a využitia hypotéky prostredníctvom spolupracujúcich renomovaných bankových domov. Príďte sa osobne pozrieť ako sa žije v URBAN RESIDENCE, a ako napreduje výstavba budovy C.

Tešíme sa na vás.

URBAN RESIDENCE, Račianska 26

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 12:00
Nedeľa: Zatvorené

Predajca projektu 

Bc. Zuzana Jajcaj - +421 903 404 044
e-mail: predaj@urbanresidence.sk
web: www.urbanresidence.sk

 

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.