Nové predajné miesto v URBAN RESIDENCE je otvorené

Presvedčte sa o výhodách skvelého bývania na dobrom mieste v meste osobne. Otvorili sme pre vás nové predajné miesto priamo v areáli URBAN RESIDENCE na Račianskej ulici 24, kde vás radi privítame každý pracovný deň od 10.00 do 18.00 a v sobotu dopoludnia od 9.00 do 12.00. S parkovaním si ťažkosti robiť nemusíte. Pohodlne zaparkujete priamo pred vchodom.

Ak uprednostňujete verejnú dopravu, priamo pred URBAN RESIDENCE sa nachádza zastávka MHD – Ursínyho. Električky 3, 5 a 7 vás sem dovezú pohodlne priamo z Petržalky, Dúbravky alebo z Rače.

Pešou dostupnosťou sa k nám dostane z Trnavského alebo Račianskeho mýta do piatich minút a zo Starého Mesta príjemnou prechádzkou do pätnástich minút.

Návšteva predajného miesta je zážitok

Pri malom občerstvení sa môžete od našich predajcov Eriky Strešnákovej a Juraja Ťahúna dozvedieť nielen o najnovších trendoch v bývaní ale ochotne vám vysvetlia všetky výhody bývania v URBAN RESIDENCE – od vysokého štandardu, cez benefity lokality až po možnosti financovania vášho nového bytu alebo apartmánu.Spoločne si môžete prezrieť 3D model domov alebo prelistovať najaktuálnejšie pôdorysy a dozvedieť sa viac o výhodných predpredajových cenách. Radi vás prevedieme aj našou vzorkovňou, pretože v cene každého bytu a apartmánu je zahrnutý aj bytový štandard vysokej kvality. Podlahy z rôznych materiálov a farieb, obkladačky v kúpeľni, toalete a v kuchyni, dizajnové interiérové dvere – to je len malá ukážka toho, čo u nás všetko nájdete.

Naši odborníci vám poradia aj v oblasti financovania a využitia hypotéky prostredníctvom spolupracujúcich renomovaných bankových domov. Osobne sa môžete presvedčiť aj to, ako napreduje samotná výstavba URBAN RESIDENCE.

Tešíme sa na vás.

URBAN RESIDENCE, Račianska 24

Otváracie hodiny

Pondelok až piatok: 10:00 - 18:00
Sobota: 09:00 - 12:00
Nedeľa: Zatvorené


Predajcovia projektu 

Ing. Juraj Ťahún - 0904 566 338
Mgr. Erika Strešnáková - 0911 216 265
e-mail: predaj@urbanresidence.sk
web: www.urbanresidence.sk

 

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.