NAVŠTÍVTE NÁS V URBAN RESIDENCE! DNI OTVORENÝCH DVERÍ UŽ 4. AŽ 6. OKTÓBRA 2018

Kolaudujeme! Výstavba prvej budyovy pokročila do úspešného konca a už v nasledujúcich týždňoch sa do budovy AI začnú sťahovať jej prví obyvatelia. Ešte predtým sa môžete prísť na vlastné oči presvedčiť o výhodách bývania v Urban Residence.

Počas dní otvorených dverí od 4. do 6. októbra si môžete obzrieť nielen naše vzorové byty, ale predstavia sa vám aj obchodné prevádzky a služby, ktoré sa udomácnili v parteri Urban Residence. Čakajú vás dobroty a prekvapenia, ktoré potešia malých aj veľkých.
  
K dispozícii vám budú, samozrejme, aj naši predajcovia, ktorí vám poradia so všetkým dôležitým ohľadom bývania. Aby si dni otvorených dverí užili aj vaše ratolesti, naše šikovné animátorky pre ne pripravili zábavný program priamo v našom predajnom mieste. Vy si tak môžete nerušene vychutnať prehliadky bytov a vychutnať špeciality, ktoré sme pre vás nachystali. 
 
AKO SA K NÁM DOSTANETE?
 
Kvôli obmedzenému počtu parkovacích miest vám odporúčame využiť MHD. K Urban Residence máte totiž skvelé dopravné spojenie! Stačí vystúpiť na zastávke Ursínyho. Z Petržalky linkou č. 3, ktorá prechádza cez Kamenné námestie,  Americké námestie a Račianske mýto. Linka č. 5 vás k nám dovezie z Dúbravky cez Karlovu ves, Obchodnú a „Račko“. Praktická je aj linka č. 7 smerujúca z Námestia SNP. Všetky tri linky majú konečnú zastávku v Rači.
 
Tešíme sa na vás 4. až 6. októbra 2018!
 
Štvrtok: 15.00 – 18.00 hod.
Piatok: 10.00 – 18.00 hod.
Sobota: 9.00 – 18.00 hod.
 
Urban Residence, Račianska 26

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.