Napísali o nás: Urban Residence je jeden z najlepšie navrhnutých projektov

Prestížny blog Bratislava YIMBY napísal o Urban Residence. Odborníkom, ktorí sa venujú výstavbe a rozvoji mesta, sa náš projekt naozaj páčil.

Svoj názor vyjadrili hneď v prvej vete: "Jeden z najzaujímavejších aktuálnych projektov v Bratislave," aby pokračovali priblížením etáp výstavby nášho projektu:
"V tejto chvíli prebiehajú úvodné stavebné práce na dome AI, s domom AII je v tejto fáze v ponuke 210 bytov, z čoho je predaná či rezervovaná približne polovica. Špecifikom budovy AI je ponuka apartmánov, kde developer ponúka dodatočný servis správcovskej spoločnosti. Objekt bude rovnobežný s Račianskou ulicou a vďaka svojej architektúre pomôže premeniť túto ulicu na skutočnú mestskú triedu. V parteri by mala pribudnúť rozsiahla občianska vybavenosť a od Račianskej ulice sa ráta aj so segregovanou cyklotrasou. Formou pasáží sa prepojí s parkovo upraveným vnútroblokom. Dokončenie a kolaudácia domu AI sa očakáva v máji 2018, v prípade domu AII o dva mesiace neskôr.“

Pri Dome B si autori okrem iného prirodzene všimli jeho najvýraznejšie špecifikum: 
"Počet nadzemných podlaží je deväť, pričom na dvoch najvyšších vzniknú rozsiahlejšie mezonetové byty s terasami.“Na výškovej dominante projektu, ktorým je 12-podlažná Budova C, zas vyzdvihli jej začlenenie do prostredia: 
"Architektúrou dom vychádza z ostatných častí Urban Residence, orientácia objektu je zas prispôsobená vedľajšiemu projektu, vďaka čomu územie získa ucelenejší charakterZáver článku hovorí sám za seba:
"Developerovi Lucron Development a architektom z kancelárie Compass Architekti sa podarilo priniesť produkt, ktorý patrí k najmestskejším, najvyváženejším a najcitlivejším projektom v meste a na základe doteraz zverejnených materiálov ho možno považovať za skutočne príkladný development."

My ďakujeme za pozitívnu reakciu. Skutočne nás teší, ako sa Urban Residence páči laickej aj profesionálnej verejnosti. Veríme, že si ho obľúbite aj vy.

Celý článok si môžete prečítať priamo v blogu : www.bratislavayimby.blogspot.sk/2016/10/novinky-v-projekte-urban-residence.html

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.