Na dobrom mieste v meste

Len desať minút chôdze od centra Bratislavy vyrastá nový rezidenčný projekt Urban Residence, ktorý ponúka nielen výnimočné, ale najmä dostupné bývanie pre každého moderného a štýlového človeka. Ak teda milujete mesto, jeho pulz a najmä chcete mať všetko na dosah, toto je to pravé miesto pre vás.

S výstavbou Urban Residence sa už začalo a prví nájomníci sa budú nasťahovať už v roku 2018. Už dnes úspešný projekt ponúka byty a apartmány pre všetkých, ktorí milujú mestský životný́ štýl a chcú mať všetko na dosah ruky.
Skvelé dopravné napojenie, cyklistické trasy ako aj výborná pešia dostupnosť nákupných centier, plavárne či zimného štadióna robia z Urban Residence najlepšiu adresu v meste.
 
Priamo vo vnútrobloku sa dokonca rozprestiera rozľahlý, 6000 m2 veľký park so športoviskami a detské ihrisko. Rodiny s deťmi istotne ocenia blízkosť školy, škôlky a polikliniky.

Bývanie v Urban Residence je tak dokonalou kombináciu moderného života, pekného prostredia, jednoduchej dostupnosti a naozaj výhodnej ceny, ktorá neštandardne zahŕňa aj nadštandardné vybavenie bytov.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.