Lokálnu tržnicu v Urban Residence si zamilujete

Čerstvé sezónne produkty, kvalitné jedlo a víno, chutná káva a príjemné posedenie vytvárajú z nášho lokálneho trhu miesto, kde chcete raňajkovať, oddychovať, večerať aj sedieť s priateľmi.

Bežnou súčasťou života dnešných mestských ľudí je návšteva trhu, lokálnych predajcov, dobrých reštaurácií,ktoré ponúkajú čerstvé sezónne produkty. Pri projektovaní Urban Residence preto dostal priestor aj malý freshmarket – mestský trh s rozlohou 600 m2 a s desiatimi prevádzkami, ktorý obyvateľom poskytuje gastronomicko-spoločenský zážitok. 


Zastrešený priestor poskytuje po celý rok možnosť nakupovať čerstvé lokálne potraviny, kvalitné vína alebo iné špeciality. Jeho súčasťou sú aj kaviarne, reštaurácie, bufety či bistrá. Uprostred je priestor určený na menšie koncerty, stretávanie sa a na malé spoločenské podujatia. Tento lokálny trh je miesto, kde sa radi naraňajkujete, doprajete si čerstvú kávu pred odchodom do práce, miesto, kde si radi nakúpite čerstvé produkty alebo si večer posedíte pri dobrom víne s priateľmi.

Miesto, ktoré vnáša chuť, vôňu aj atmosféru do Urban Residence. Miesto, odkiaľ nebudete chcieť odísť.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.