Bývanie pre generáciu, ktorá chce v meste nielen „prežívať“, ale naozaj žiť

Tento scenár určite poznáte. Skončíte vysokú školu, zamestnáte sa, kúpite si auto, byt, kam sa chodíte „len“ vyspať a raz do týždňa zájdete na veľký týždňový nákup. Tak to možno niekedy fungovalo. No súčasná generácia je iná. Chce byt, ktorý si vie prispôsobiť, odkiaľ je všade na skok. Chce žiť v centre diania, mať prístup k čerstvým potravinám, no skrátka chce v meste  nielen „prežívať“, ale naozaj žiť.
 
S Fiči.sk sme preto bližšie zisťovali, ako chce bývať súčasná generácia. Odpoveď:  Nezávisle, komunitne a kreatívne, a teda chce, aby bolo bývanie také, ako oni.

Čo to vlastne znamená?

Robiť si veci po svojom

Mladí ľudia nemajú radi „diktatúru“, ale radi si robia veci po svojom. Rovnakú flexibilitu požadujú aj od svojho bývania. Chcú sa doma cítiť naozaj dobre, a mať okolo seba veci, ktoré ich vystihujú – ak to znamená bicykel na stene, tak nech. V Urban Residence hovoríme áno vašim návrhom, aby ste sa doma cítili naozaj dobre. A ak sa budete chcieť niekam presunúť, radi vám vybavíme všetky náležitosti ohľadom prenájmu či umiestnenia bytu na Airbnb.

Čerstvé potraviny poruke

Jedálničku mladých ľudí dominuje čerstvosť. Bývanie si vyberajú tak, aby mali trh s čerstvou zeleninou či ovocím naozaj poruke. A preto v Urban Residence budeme mať vlastnú tržnicu, ktorá bude plná tých najlepších a čerstvých surovín.

Namiesto 4 kolies 2

Auto bolo niekedy nevyhnutnou súčasťou životného štýlu. No dnes je to inak. Štyri kolesá väčšina mladých ľudí vymenila za 2, a tak sa po meste pohybujú s ladnosťou a zápchy im nerobia vrásky. Zároveň to tiež znamená, že vyhľadávajú miesta s dobrým spojením MHD a blízko centra mesta. Urban Residence ponúka presne takéto bývanie, ktoré je neďaleko od centra mesta a počas víkendov s rýchlym napojením na cyklotrasy.

Služby, služby, služby

Bývanie pre mladých nie je len o tom, že im niekto postaví „4 steny“. Vyžadujú si starostlivosť. V Urban Residence preto ponúkame služby ako „hodinový manžel“, ktorý vám všetko opraví či upratovaciu službu. A vy tak budete môcť tráviť čas s priateľmi hoci aj v našom parku.

Komunita

Bývanie mladých nekončí tým, že za sebou zabuchnú dvere a nepoznajú svojich susedov. Práve naopak. Chcú žiť a fungovať ako komunita, tráviť spolu spoločné chvíle. Súčasťou Urban Residence preto bude aj veľký park ako stvorený na komunitné aktivity.


 
A to stále nie je všetko. Staňte sa už dnes súčasťou našej rodiacej sa komunity a bývajte na Dobrom mieste v meste. 

Zobraziť ponuku bývania v Urban Residence

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.