​Babie leto dodalo jesennému DOD neobyčajnú atmosféru

V poradí už druhé dni otvorených dverí prilákali do Urban Residence stovky ľudí. Už od skorého štvrtkového popoludnia prichádzali záujemcovia obzrieť si, ako napreduje výstavba domu s označením B. Kolaudácia domu A bola dokončená a kľúče od svojich nových domovov si začnú majitelia preberať už začiatkom novembra.

Tých, ktorí ešte len uvažujú nad kúpou bytu v Urbane, isto potešila skvelá správa. Začal sa predpredaj tretieho domu, ktorý má označenie C. Ponuka skvelého bývania v jednom z najobľúbenejších projektov v hlavnom meste sa tak ešte rozrastie. 

Viac informácií sa dozviete TU.

Ku skvelej atmosfére prispeli aj naši priatelia z obchodných prevádzok, ktorí pre vás s radosťou pripravili bohaté občerstvenie. Domácu tlačenku, grilované a pečené klobásky či mäsko vám  pripravili potraviny Starý otec a Mäso od Romana. Kávičku, čaj, limonády, ale aj chutné pečivo a koláče pripravili potraviny Malina a pekáreň Naglreiter. Predstavili sa aj ďalšie prevádzky ako Cyklospeciality a Slimland Beauty.

K nahliadnutiu boli aj naše moderne a štýlovo zariadené vzorové byty. 2,5-izbový byt vás prekvapil dômyselnou dispozíciou, kde ste ocenili najmä dobré riešenie polizby. V nej ste už mnohí videli detskú izbu, pracovňu či príjemnú hosťovskú izbu.

Zaujal vás aj druhý vzorový byt. Príjemný dvojizbák vás prekvapil veľkosťou a účelnosťou. Aj tu ste ocenili dobrú prácu našich interiérových dizajnérov a potešil vás tiež krásny výhľad do veľkého parku, ktorý postupne vyrastie priamo pod oknami.

Nestihli ste jesenné dni otvorených dverí? Naši predajcovia sú vám k dispozícii od pondelka do soboty na našom predajnom mieste. Radi vám poradia nielen pri výbere, ale aj vo financovaní vášho nového domova.

DOHODNITE SI NÁVŠTEVU U NÁS.

DOD si môžete pripomenúť aj v priloženej fotogalérii.

Newsletter

Odoslaním emailu vyjadrujete súhlas s Podmienkami ochrany súkromia.